Sbor dobrovolných hasičů Dlouhoňovice

Mladí hasiči

Novodobá historie Dlouhoňovických mladých hasičů se začala psát roku 2013.  Během uplynulých let, je zatím největším úspěchem celkové druhé místo v lize požárních útoků Orlicko-ústecké ligy mladých hasičů z roku 2016, které se zúčastňujeme již pravidelně.

Za naše úspěchy stojí pravidelné PÁTEČNÍ tréninky, které se konají v létě na fotbalovém hřišti a přes zimní období nám slouží tělocvična v Dlouhoňovicích.

Sezóna 2019

Závod 7.9.2019 v Letohradě byl pro Mladé hasiče v letošní sezóně posledním. I přes zcela promáčenou trať se jim podařilo závod dokončit s dobrými časy. V kategorii mladších žáků se s časem 26:27 umístili na 9. místě a celkově na krásném 8. místě z 28 družstev.

Starší žáci se s časem 22:92 umístili na 11. místě a to je posunulo na celkové 15. místo z 26 družstev, což je vynikající výsledek, neboť patří v této kategorii mezi jedny z nejmladších účastníků. Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům, rodičům a panu starostovi Petru Nunovi za celosezónní podporu na závodech. Dále děkujeme všem dorostencům a dorostenkám za pomoc při trénincích. A na závěr patří speciální poděkování Janu Musilovi za údržbu mašiny.

Orlicko-ústecké ligy mladých hasičů

Závody 2019

Nábor

mladých hasičů

Sezóna 2018

Orlickoústecká liga mladých hasičů byla posledním závodem 8.9.2018 v Letohradě zakončena. Družstvo „A“ celou sezónu figurovali na hranici první desítky ze 34. družstev. V posledním kole sezóny se bohužel dařilo lépe soupeřům a naše „Áčko“ skončilo na osmé pozici, což naše děti posunulo na celkové 11. místo. Což je ze 34 družstev opravdu úžasný výsledek! Tým „B“ se celkově umístil na celkovém 23. místě. Tímto děkujeme nejmladším hasičům za skvělou reprezentaci sboru a obce a přejeme jim mnoho úspěchů v dalších sezonách. Letošní sezona byla pro pět našich závodníků poslední v kategorii mladších žáků a příští rok je čeká sezona za starší žáky.